Gastromach

Fortys Pizza v Praze

Fortys Pizza v Praze
23/06/2016 Gastromach

Olomoucká společnost Fortys Pizza patří k naším dlouholetým partnerům. Jeden z nejvěrnějších klientů definitivně vystoupil z role regionální rozvážkové pizzerie a stává se jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu.

Původně olomoucká společnost zaměřená na rozvoz pizzy si vybudovala svou pověst na spolehlivém a rychlém rozvozu. Postupně expandovala z rodné Hané do dalších moravských i východočeských měst. V současnosti má Fortys Pizza kromě olomoucké centrály hned tři výrobny v Brně, jednu v Ostravě, Hradci Králové a Pardubicích. V letošním roce se vedení společnosti rozhodlo prorazit také na pražský trh. Promyšlené marketingové strategie a kvalita produktu i samotné rozvážkové služby dávají přirozenou záruku, že příchod do Prahy bude pro Fortys stejně úspěšný. V květnu otevřel Fortys první provozovnu na Žižkově v Koněvově ulici a v těchto dnech se připravuje spuštění druhého provozu v Michli. Další pobočky mají brzy následovat.

Gastro Mach je hrdým partnerem úspěšné a zavedené firmy a vážíme si dlouhodobé spolupráce. S přechodem na nový výrobní proces Fortysu jsou od loňského roku postupně ve všech pobočkách instalovány elektrické pásové pizza pece od amerického výrobce XLT. Jako dovozce těchto pizza pecí pochopitelně garantujeme i proškolený servis a rychlou dostupnost doporučených náhradních dílů.

Držíme palce Fortysu v pražské konkurenci.