Gastromach

Gastro Mach po roce opět na GFF

Gastro Mach po roce opět na GFF
1/05/2016 Gastromach

Po loňslogo_gffkém úspěchu se v Olomouci v polovině května opět koná přehlídka dobrého jídla z těch nejlepších restaurací v regionu. Partnerem Garden Food Festivalu 2016 je stejně jako loni naše firma.

GASTRO MACH znovu poskytne pořadatelům potřebnou technologii na hlavní festivalové pódium, kde bude probíhat gastro show známých kuchařů, soutěže a další zajímavý program. Další součástí našeho partnerství s Garden Food Festivalem je zajištění centrální umývárny nádobí pro všechny vystavovatele. Kromě toho, že zajistíme čisté nádobí po oba festivalové dny, představíme našim pozvaným klientům moderní mycí centrum, kterou mohou vidět přímo v akci.

Ale to zdaleka není vše. Gastro Mach se letos zapojí do festivalového dění také jako aktivní vystavovatel. Náš pizza stánek bude sloužit nejen jako jedna z občerstvovacích stanic pro návštěvníky, ale zároveň zde připravíme školící workshopy pro pozvané pizzerie a restaurace. Podrobnosti již brzy v Novinkách na webu gastromach.cz a na našem facebooku.

Vše o letošním GARDEN FOOD FESTIVALU OLOMOUC 2016 SE DOZVÍTE ZDE