Gastromach

Napsali o nás – tradiční italské pizza pece MORELLO FORNI

Napsali o nás - tradiční italské pizza pece MORELLO FORNI
3/08/2016 Gastromach

S výrobcem tradičních pizza pecí MORELLO FORNI z italského Janova spolupracujeme od konce roku 2012. Za tuto dobu jsme na českém trhu instalovali nejednu pizza pec, o kterých se právem říká „Jsme Ferrari mezi pizza pecemi“. Všimli si toho také redaktoři časopisu Štamgast & Gurmán, kteří tomuto výrobci věnovali ve svém posledním čísle celou stranu.

Společnost Morello Forni z italského Janova vyrábí pizza pece od roku 1969. Když se dnešních synů otce myšlenky výroby pizza pecí pana Luigi Morella zeptáte na to, v čem spočívá jedinečnost jejich produktů, bez zaváhání s nadsázkou odpoví: „Jsme Ferrari mezi pizza pecemi, tak to prostě je.“ A ono tomu tak opravdu je. V České republice se o tom již od roku 2013 můžeme také přesvědčit. Vyzpovídali jsme majitele tří restaurací, které připravují pizzu právě v pecích Morello Forni.

Takto začíná článek v posledním vydání časopisu Štamgast & Gurmán, celé jeho znění si můžete stáhnout tady. Více informací o pizza pecích Morello Forni naleznete na webu www.morelloforni.cz.