Gastromach

Pilsner restaurant v Prostějově

Pilsner restaurant v Prostějově
13/12/2016 Gastromach

Od začátku prosince je v provozu nová restaurace v centru Prostějova. Pilsner Urquel Original restaurant točí tankovou Plzeň v reprezentativním prostředí a k tomu jsou servírovány vynikající pochutiny tradiční české i mezinárodní kuchyně. Skromnější, ale přitom prakticky zařízený a plnohodnotný gastro-provoz jsme instalovali ve sklepních prostorách pod restaurací.

Když letos na jaře prostěVýsledek obrázku pro Živnostenská banka Prostějovjovská radnice vyhlásila záměr dlouhodobě pronajmout budovu bývalé Živnostenské banky, z níž se právě vystěhovala oděvnická firma, byla nabídka nové restaurace první volbou. A to nejen díky nejlepším nabídnutým podmínkám za pronájem. Podobný typ restaurace, tedy posezení u piva v kombinaci s dobrým jídlem a v kultivovaném historizujícím prostředí, prostějovské centrum dosud postrádalo. A budova z roku 1912, kterou projektoval věhlasný pražský architekt Osvald Polívka, přesně tento typ podniku nabízí.

Podnikatel Radim Švec zrenovoval uvolněné prostory na rohu náměstí TGM v rekordně krátkém čase. Jednoduchou kuchyni jsme postavili na varném bloku italského výrobce Angelo Po a na ostrůvkové vaření navazují přístěnné přípravny. Do menší kuchyně se podařilo vměstnat i konvektomat Rational, který výrazně zjednoduší práci kuchařům. Základem mycího úseku je zvedací myčka Weixiodisk s předmycím automatem.

Více o PUOR Prostějov zde.

20161130_161820 20161130_161837