Gastromach

Nová technologie v České Vsi

Nová technologie v České Vsi
18/08/2016 Gastromach

Do kuchyně Základní školy v České Vsi nastoupil nový pomocný kuchař. Je tichý, poslouchá na slovo, šéfovi neodmlouvá a nerezaví. Dvousetlitrový kotel s automatickým mícháním a sklápěním jsme nainstalovali a v pořádku předali do užívání.

Školní kuchyně v České Vsi je první provozovnou v okrese Jeseník, která se může pochlubit tímto výkonným pomocníkem. Kotel Culino Combi od finského výrobce METOS je vybaven integrovaným mixerem a představuje stabilní a bezpečné řešení pro tuto školní kuchyni. Integrovaný mixer a elektrické sklápění jsou jen dvě z mnoha vlastností, které ulehčují rutinní a těžkou práci v provozech s velkokapacitním vařením. Digitální displej umožňuje nastavit požadovanou teplotu od začátku procesu a elektronická kontrola udržuje nastavenou hodnotu po celou dobu procesu. Elektrické sklápění umožňuje bezpečné vyjmutí pokrmu z kotle. Plášť kotle má tepelnou izolaci, která snižuje tepelné ztráty a zvyšuje bezpečnost práce.

Takto bychom mohli pokračovat s vyčerpávajícím popisem funkcí a vlastností tohoto kotle. Jisté je, že nový stroj v České Vsi významně usnadní práci personálu a zefektivní pracovní procesy.

Míchací kotle od jednoho z našich klíčových partnerů METOS jsme již instalovali například v restauracích obchodního řetězce Globus, ve školní kuchyni Střední průmyslové školy v Bruntále či třeba v Domově důchodců v Šumperku.