Italgi

O firmě Italgi


italgi_azienda2Ve více než 100 zemích světa je dnes možné díky partě mladých projektantů, kteří v roce 1985 založili společnost ITALGI, vyrábět těstoviny. Kvalitní produkt spolu s podporou a servisem a stále probíhajícím výzkumem a inovacemi dal značce ITALGI celosvětový úspěch.

italgi_azienda1Společnosti Italgi byla založena ve městě Santa Margherita Ligure poblíž italského Janova skupinou mladých projektantů, které spojovala vášeň pro italskou kuchyni. Od prvopočátku se společnost striktně zaměřovala na vývoj vlastních produktů a dbala na vysokou kvalitu produkce namísto přebírání tradičních výrobních postupů a technologií. Prvními produkty byly relativně malé výrobníky těstoviny prodávané převážně lokálně.

Již v roce 1992 otevřela Italgi své prodejny také v jiných zemích a začala vytvářet distribuční síť, která se rozrostla po celém světě tak, jak je tomu dnes. Jelikož prodejní úspěchy generovaly stálý růst produkce rok za rokem, došlo v roce 1996 k přesunutí výroby do průmyslové části ve městě Carasco. V roce 2000 se celá produkce přesunula do nové továrny, ve které dochází dále k jejímu rozvoji a růstu.

 

© 2021 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved