Italgi

P55DVP55DV

SPECIFIKACE

P55DV (produkce 55 kg/hod.) je výrobník tlačených těstovin vhodný pro pasta shopy, restaurace, hotely, pekárny a supermarkety, vzhledem k jeho designu je ideálním pro výrobu čerstvých těstovin přímo před zákazníkem.

Existuje množství rozdílných tvarů a velikostí těstovin jako např. spaghetti, bucatini, fusilli, maccheroni nebo tagliatelle. Se speciální matricí je možné vyrábět také penne nebo pláty pro lasagne. Výrobník těstovin P55DV je vybaven druhou nádobou na míchání těsta, která umožňuje přípravu další dávky těsta i během toho, co probíhá samotné vytláčení těstovin. Díky tomu je možná kontinuální produkce s hodinovou kapacitou až 55 kg čerstvých těstovin.

Stroj je velmi jednoduchý na obsluhu i údržbu díky spolehlivé mechanice a kompaktnímu ovládacímu panelu. S důrazem na hygienické standardy a životnost je díže na míchání těsta, šneková hřídel, míchací rameno a konstrukce včetně opláštění vyrobená z kvalitní AISI 304 nerezové oceli. Absence míst, kde by se mohly skrývat zbytky těsta dělá čištění stroje velmi rychlým a jednoduchý. Hlava pro tlačení těstovin je chlazená vodou pro snížení teploty, která vzniká tlakem. Pro uživatelskou bezpečnost jsou veškeré části stroje s mechanickým pohybem chráněny proti případnému úrazu obsluhy bezpečnostními prvky.

Ve standardu obsahuje druhou nádobu na míchání těsta, elektronický nůž pro výrobu krátkých těstovin jako např. fusilli, gnocchetti, maccheroni a další a dále nerezový pojízdný podstavec a ventilátor pro povrchové sušení těstovin.

  • Hodinová produkce: 55/35 kg
  • Průměr matrice: 109 mm
  • Kapacita zásobníku: 10 kg
  • Rozměry: 550 x 1100 x 1320 mm
  • Váha: 150 kg
  • Příkon: 1,70 kW

  • Základní výbava: extruder, nůž pro řezání těstovin, nerezový pojízdný podstavec, ventilátor pro povrchové sušení těstovin, vodní chlazení průtokové
  • Volitelné příslušenství: bronzová matrice, teflonová matrice, stavitelná matrice pro lasagne, matrice pro penne, chlazení s uzavřeným okruhem

FOTOGRAFIE A SOUBORY KE STAŽENÍ:

© 2021 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved