Morello Forni

Design


Pece Morello Forni se vyrábí v několika modelových řadách lišících se designem. Základním modelem je verze Standard v kovovém antickém stylu v černém provedení.

Model Cupola Base je pec kopulovitého tvaru z přírodního materiálu (brushed nature stone), jehož výhodou je možnost barevného provedení dle přání zákazníka, resp. designéra, stačí použít barvu na vodní bázi a pec můžete sladit s interiérem jako nikdy předtím!

Model Vulcano Base je charakteristický kopulí ve tvaru vulkánu, pro možnost barevného řešení lze opět využít barvy na vodní bázi.

Model Cupola Mosaico je charakteristický krásnou jedno či vícebarevnou mozaikou z přírodního mramoru z vyhlášených italských lomů, a to ve více než dvaceti možných barevných odstínech. Volbou konkrétních odstínů mramoru a složení mozaiky si tak můžete nechat vyrobit pec, která bude originálem.

Model Vulcano Mosaico je charakteristický kopulí ve tvaru vulkánu, tentokrát opět v krásném mozaikovém provedení.

Vzorník možného provedení Cupola Mosaico a Vulcano Mosaico je zřejmý na této fotce:

Vzorník mozaika Morello Forni

Na přání zákazníka lze pec individualizovat téměř jakýmkoliv způsobem – logo v mozaice, název restaurace v nerezovém pásu nad otvorem kopule, nerezové tělo pece, montáž hořáků na LPG, jiné typy hořáků (např. delší plamen nezbytný pro pečení např. Libanonského chleba), scénické okno na kterémkoliv modelu pece, speciální kámen s vyšší žáruvzdorností pro pečení neapolské pizzy nebo arabského chleba.

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz