Morello Forni

Medium


V portfoliu Morello Forni nalezneme pece na dřevo, plyn, elektrickou energii, pece kombinované i hybridní.

Pece na dřevo mohou být klasické. Bez technologických inovací. U Morello Forni si však vyberou i zákazníci, kteří hledají moderní řešení. Nabídnou tak můžeme pece na dřevo s elektrickým či plynovým ohřevem kamene, který zajišťuje jeho konstantní a rovnoměrnou teplotu. Výsledkem je pak stálý výkon pece i ve špičkách. Pece jsou doplněny o jednoduchý systém indikace potřeby přiložení dřeva. Nepřikládáte, když to není třeba. A co je výsledkem? Snížení spotřeby dřeva až o 45%!

DRUH VÝHŘEVNOST HOŘENÍ JISKŘÍ AROMA
Akát *    *    *    *    * *    *    * Skoro vůbec Nepatrně
Javor *    *    * *    * Málo Nepatrně
Exotické *    *    *    *    * *    *    * Skoro vůbec Nepatrně
Třešeň *    * *    *    * Málo Výborně
Buk *    *    *    * *    *    * Málo Dobře
Jasan *    *    *    * *    * Málo Nepatrně
Jabloň *    *    * *    *    * Málo Výborně
Ořech *    *    *    * *    * Málo Výborně
Jilm *    *    *    * * Skoro vůbec Ucházející
Olše * *    *    *    * Středně Nepatrně
Dub *    *    *    *    * * Málo Ucházející

Plynové pece Morello Forni dodáváme v několika stupních výbavy. Vybrat si můžete základní model pece s jedním plynovým hořákem v komoře, ale i technologicky dokonalejší pec s dvěma nezávislými plynovými hořáky v komoře a pod kamenem.

Elektrické pece Morello Forni patří k nejprodávanějším pecím v České republice. Důvodem je výborný poměr ceny a kvality společně s krátkou návratností investice. Zvažujete výměnu své stávající elektrické jedno či dvoukomorové pece? Pak věřte, že s pecí Morello Forni řady FRV snížíte své provozní náklady o více než 32%! Zvažujete koupi elektrické pece a chybí vám typická vůně dřeva? I pro Vás máme řešení! Elektrickou pec doplníme o aromatizační KIT, který zajistí v kopuli pece dým z doutnajícího dřeva. Na Vás je jen výběr konkrétního druhu.

Kombinované pece jsou pece na dřevo či plyn doplněné o plynový, popř. elektrický ohřev kamene pece. Toto důmyslné technologické vylepšení zajišťuje jeho konstantní a rovnoměrnou teplotu, výsledkem je pak stálý výkon pece i ve špičkách a zvýšení samotné hodinové kapacity.

Hybridní pece jsou něco jako hybridní automobily. Výhody kombinovaných pecí posunují ještě dál. Dojde Vám dřevo? Nedaří se Vám pec roztopit? Nevadí! Pec jednoduše přepnete na jiné médium! S hybridní pecí jste nezávislí, dokážete pružně reagovat a optimalizovat provoz pece s ohledem na výkyvy způsobené např. zaučením nových zaměstnanců.

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz