Morello Forni

Pec hybridní FGIPec hybridní FGI

SPECIFIKACE

FGI je hybridní statickou (bez otočného kamene) dřevo/plynovou pecí vybavenou dvěma plynovými hořáky a nezávislým řízení teploty kopule pece a kamene. Oproti verzi PGI je pec vybavena druhým samostatně ovládaným hořákem pod kamenem pece, který zajišťuje jeho rovnoměrný ohřev a přispívá ke konstantnímu výsledku pečení. Oproti řadě PG je však možné pec provozovat také pouze na dřevo, nebo samozřejmě pouze na plyn.

Moderní plynový hořák komory je standardně umístěn na levé straně pece (na přání lze umístit na straně pravé). Hořák komory lze ovládat dvěma způsoby. První možností je kontinuální regulace délky plamene (10 cm – 50 cm) ovládačem na čelním panelu pece obsluhou. Druhou je nastavení maximální teploty v komoře na displeji a využití automatického řízení termostatem. Oproti verzi PGI je displej doplněn o prvky k nastavení a řízení výkonu druhého hořáku pod kamenem pece.

Díky intuitivnímu ovládání je obsluha pece jednoduchá, vše se naučíte za pár minut. Pec je možno dodat ve čtyřech typech s průměrem vnitřního kamene 100, 110, 130 a 150 cm ve třech designových provedeních.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY FGI:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz