Morello Forni

Pec hybridní FGRIPec hybridní FGRI

SPECIFIKACE

FGRI je hybridní rotační dřevo/plynovou pecí s otočným kamenem. Otočný kámen společně s jedinečným systémem vnitřní cirkulace vzduchu eliminuje polohování a otáčení pizzy v průběhu pečení obsluhou. Pec je vybavena dvěma nezávisle řízenými plynovými hořáky. Moderní plynový hořák komory je standardně umístěn na levé straně pece (na přání lze umístit na straně pravé).

Hořák komory lze ovládat dvěma způsoby. První možností je kontinuální regulace délky plamene (10 cm – 50 cm) ovládačem na čelním panelu pece obsluhou. Druhou je nastavení maximální teploty v komoře na displeji a využití automatického řízení termostatem. Displej je pak doplněn o prvky k nastavení a řízení výkonu druhého hořáku pod kamenem pece.

Technologie hybridní pece umožňuje samostatný provoz na dřevo, provoz na dřevo s podporou plynu i samostatný provoz na plyn, a to díky dvěma nezávisle ovládaným hořákům. Prostor kopule je rozdělen kovovou přepážkou, což umožňuje hybridní provoz pece.

Pec je možno dodat ve čtyřech typech s průměrem vnitřního kamene 100, 110, 130 a 150 cm v několika designových provedeních.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY FGRI:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz