Morello Forni

Pec hybridní MRIPec hybridní MRI

SPECIFIKACE

MRI je hybridní rotační dřevo/plynovou pecí s otočným kamenem. Otočný kámen společně s jedinečným systémem vnitřní cirkulace vzduchu eliminuje polohování a otáčení pizzy v průběhu pečení obsluhou.

Řada MRI je vybavena dvěma otvory – do komory pece a do prostoru ohniště, resp. roštu s popelníkem vyrobeným z litiny, který optimalizuje spalování dřeva ohně a zajišťuje spad popela do popelníku. Tím zjednodušuje údržbu a čištění kamene pece. Ve standardu je pec vybavena také digitálně řízeným plynovým hořákem umístěným pod kamenem pece, který zajišťuje jeho konstantní a rovnoměrný ohřev a dokáže také indikovat potřebu přiložení dřeva. Systém hořáku pod kamenem pece dokáže optimalizovat spotřebu dřeva, resp. ji snížit až o 50%.

Technologie hybridní pece umožňuje samostatný provoz na dřevo, provoz na dřevo s podporou plynu i samostatný provoz na plyn, a to díky dvěma nezávisle ovládaným hořákům. Prostor kopule je rozdělen kovovou přepážkou, což umožnuje hybridní provoz pece. Pec je možno dodat ve třech typech s průměrem vnitřního kamene 110, 130 a 150 cm.
Více informací o hodinových kapacitách, rozměrech a technických specifikacích pecí řady MRI získáte zde.

FOTOGALERIE ŘADY MRI:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz