Morello Forni

Pec na dřevo MIXPec na dřevo MIX

SPECIFIKACE

Statická pizza pec (bez otočného kamene) pro ty, kteří chtějí pizzu připravovat tradičním způsobem, resp. pec vytápět dřevem a současně využít některých technických inovací. V případě řady MIX je využito digitálně ovládaného plynového hořáku umístěného pod kamenem pece, který zajišťuje jeho konstantní a rovnoměrný ohřev. Jednoduchý systém dokáže také indikovat potřebu přiložení dřeva. Systém hořáku pod kamenem pece dokáže optimalizovat spotřebu dřeva, resp. ji snížit až o 50%. Nejedná se však o hybridní pec, tudíž nelze topit pouze plynem!

Řada MIX je vybavena roštem a popelníkem vyrobeným z litiny, který optimalizuje spalování dřeva ohně a zajišťuje spad popela do popelníku. Tím zjednodušuje údržbu a čištění kamene pece. Řada MIX je technicky připravena na možnost přestavby, jednoduchou instalací moderního plynového hořáku a ovládajících prvků se tak z pece na dřevo stane pec plynová. Pec je vybavena analogovým teploměrem, a stojanem.

Pec je možno dodat ve čtyřech typech s průměrem vnitřního kamene 100, 110, 130 a 150 cm v několika designových provedeních.
Více informací o hodinových kapacitách, rozměrech a technických specifikacích pecí řady MIX získáte zde.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY MIX:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz