Morello Forni

Pec na dřevo MRPec na dřevo MR

SPECIFIKACE

MR je rotační pecí na dřevo s otočným kamenem. Tato inovace společně s jedinečným systémem vnitřní cirkulace vzduchu eliminuje polohování a otáčení pizzy v průběhu pečení obsluhou. Řada MR je vybavena dvěma otvory – do komory pece a do prostoru ohniště, resp. roštu s popelníkem vyrobeným z litiny, který optimalizuje spalování dřeva ohně a zajišťuje spad popela do popelníku. Tím zjednodušuje údržbu a čištění kamene pece.
Ve standardu je pec vybavena také digitálně řízeným plynovým hořákem umístěným pod kamenem pece, který zajišťuje jeho konstantní a rovnoměrný ohřev a dokáže také indikovat potřebu přiložení dřeva. Systém hořáku pod kamenem pece dokáže optimalizovat spotřebu dřeva, resp. ji snížit až o 50%.

POZOR: Nejedná se o hybridní pec, nelze topit pouze plynem!

Řada MR je však technicky připravena na možnost přestavby, jednoduchou instalací dalšího moderního plynového hořáku a ovládajících prvků se tak z pece na dřevo stane pec plynová. Pec je možno dodat ve třech typech s průměrem vnitřního kamene 110, 130 a 150 cm. Více informací o hodinových kapacitách, rozměrech a technických specifikacích pecí řady MR získáte zde.

FOTOGALERIE ŘADY MR:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz