Morello Forni

Pec na elektřinu FRVPec na elektřinu FRV

SPECIFIKACE

Jednoznačný důkaz důmyslných inovací pizza pecí Morello Forni. Elektrická rotační pizza pec s otočným kamenem. Kombinace vysoké kvality, funkčnosti, atraktivního designu a nízkých provozních nákladů. Extrémně rychlá pec bez nutnosti napojení do komína nebo pod digestoř.

Důmyslný systém vnitřní cirkulace vzduchu a speciálně vyvinutý geometrický tvar vnitřní části kopule optimalizuje pečení a snižuje provozní náklady, stejně jako využití vysoce kvalitních žáruvzdorných izolačních materiálů obsahujících až 90% hliníku. Při kontinuálním denním využití pece neklesá teplota komory jako u konkurenčních elektrických pizza pecí, při následném zapnutí pece druhý den se teplota dostává na provozní úroveň při minimální spotřebě energie v krátkém čase.

Dveře pece jsou konstruovány tak, aby odolaly každodennímu otevírání a zavírání trouby. Toto je doplněno důmyslným systémem, který v závislosti na otevření/zavření dveří reguluje a kontroluje proudění vzduchu či rychlost rotace kamane. Tím zabraňuje ztrátám tepla, zejména při otevření dvířek pece.
Systém řízení výkonu a ovládání je prostý rotujících/otočných mechamických částí, které by znamenaly vyšší riziko opotřebení a poškození.

Neposlední inovací Morello Forni je dotykové ovládání systému INTELTOUCH, který umožňuje přizpůsobení různých programů přípravy – nastavení rychlosti otáčení kamene, času pečení a míru signalizace dokončení pečícího procesu. Další inovací je možnost doplnění aromatizace – specifického příslušenství pro zajištění charakteristické vůně dřeva. Pec je možno dodat ve dvou typech s průměrem vnitřního kamene 100 a 125 cm v pěti designových provedeních.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY FRV:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz