Morello Forni

Pec na plyn FGPec na plyn FG

SPECIFIKACE

Statická plynová pizza pec (bez otočného kamene) pro ty, kteří připravovat pizzu v peci s plamenem, ale nechtějí provozovat tradiční pec na dřevo, a to z jakýchkoliv důvodů (skladování a manipulace s dřevem, náročnější údržba, apod.). Oproti verzi PG je pec vybavena druhým samostatně ovládaným hořákem pod kamenem pece, který zajišťuje jeho rovnoměrný ohřev a přispívá ke konstantnímu výsledku pečení. Moderní plynový hořák komory je standardně umístěn na levé straně pece (na přání lze umístit na straně pravé). Verze s kamenem o průměru 180 cm je vybavena ve standardu dvěma hořáky komory.

Hořák komory lze ovládat dvěma způsoby. První možností je kontinuální regulace délky plamene (10 cm – 50 cm) ovládačem na čelním panelu pece obsluhou. Druhou je nastavení maximální teploty v komoře na displeji a využití automatického řízení termostatem. Oproti verzi PG je displej doplněn o prvky k nastavení a řízení výkonu druhého hořáku pod kamenem pece. Díky intuitivnímu ovládání je obsluha pece jednoduchá, vše se naučíte za pár minut.

Řada FG je technicky připravena na možnost přestavby, demontáží plynového hořáku a jednoduchou úpravou se tak z pece plynové stane pec na dřevo (viz. řada MIX). Pec je možno dodat ve čtyřech typech s průměrem vnitřního kamene 100, 110, 130 a 150 cm v několika designových provedeních. Více informací o hodinových kapacitách, rozměrech a technických specifikacích pecí řady FG získáte zde.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY FG:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz