Morello Forni

Pec na plyn FGRPec na plyn FGR

SPECIFIKACE

FGR je rotační plynovou pizza pecí s dvěma nezávisle řízenými plynovými hořáky, oproti verzi FG je doplněna o otočný kámen. Tato inovace společně s jedinečným systémem vnitřní cirkulace vzduchu eliminuje polohování a otáčení pizzy v průběhu pečení obsluhou. Moderní plynový hořák komory je standardně umístěn na levé straně pece (na přání lze umístit na straně pravé). Verze s kamenem o průměru 180 cm je vybavena ve standardu dvěma hořáky.

Hořák komory lze ovládat dvěma způsoby. První možností je kontinuální regulace délky plamene (10 cm – 50 cm) ovládačem na čelním panelu pece obsluhou. Druhou je nastavení maximální teploty v komoře na displeji a využití automatického řízení termostatem. Oproti verzi PG je displej doplněn o prvky k nastavení a řízení výkonu druhého hořáku pod kamenem pece.

Systém otočného kamene je vybaven jednoduchou bezúdržbovou převodovkou, doplněn je i důmyslný systém čištění, který zabezpečuje odvod nečistot do zásobníku umístěného na spodní části těla pece. Pec je možno dodat ve třech typech s průměrem vnitřního kamene 110, 130 a 150 cm v několika designových provedeních.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY FGR:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz