Morello Forni

Pec na plyn PGPec na plyn PG

SPECIFIKACE

Statická plynová pizza pec (bez otočného kamene) pro ty, kteří připravovat pizzu v peci s plamenem, ale nechtějí provozovat tradiční pec na dřevo, a to z jakýchkoliv důvodů (skladování a manipulace s dřevem, náročnější údržba, apod.). Moderní plynový hořák je standardně umístěn na levé straně pece (na přání lze umístit na straně pravé). Verze s kamenem o průměru 180 cm je vybavena ve standardu dvěma hořáky.

Hořák komory lze ovládat dvěma způsoby. První možností je kontinuální regulace délky plamene (10 cm – 50 cm) ovládačem na čelním panelu pece obsluhou. Druhou je nastavení maximální teploty v komoře na displeji a využití automatického řízení termostatem. Díky intuitivnímu ovládání je obsluha pece jednoduchá, vše se naučíte za pár minut.

Řada PG je technicky připravena na možnost přestavby, demontáží plynového hořáku a jednoduchou úpravou se tak z pece plynové stane pec na dřevo.
Pec je možno dodat v šesti typech s průměrem vnitřního kamene 75, 100, 110, 130, 150 a 180 cm v pěti designových provedeních. Více informací o hodinových kapacitách, rozměrech a technických specifikacích pecí řady PG získáte zde.

VÝBĚR Z DALŠÍCH MOŽNÝCH DESIGNŮ PECÍ ŘADY PG:

© 2023 GASTRO MACH, s.r.o. All Rights Reserved Created by ZAFI.cz